KONST / Litografier / Färglitografi 14098560
nr 1409 8560
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Ej numrerad. Signerad. Motivet: 42x29, yttermått inklusive ram: 60x43 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:57:03
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr